PCI DSS 3.1

PCI DSS (Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı) kart sahibi bilgileri ve verileriyle muhatap olan kuruluşlara yönelik bir bilgi güvenliği standardıdır. 24 Solutions, Güvenlik Standartları Konseyi tarafından 1. Düzey Hizmet Sağlayıcı (en üst düzey) olarak sertifikalandırılmıştır.

PCI QSA

PCI-QSA (Ödeme Kartı Sektörü Onaylı Güvenlik Değerlendiricisi) şirketleri, çalışanlarına konsey tarafından PCI DSS standardına uyumu değerlendirme ehliyeti verilen kuruluşlardır.

PA-QSA

24 Solutions olarak, PA-QSA şirketi olarak tescillenmiş olmaktan ötürü gurur duyarız. Kadromuzda, PA DSS uyumu konusunda kapsamlı bilgisi ve deneyimi bulunan PA-QSA Güvenlik Uzmanları bulunmaktadır. PA DSS (Ödeme Uygulaması Veri Güvenliği Standardı), yazılım sağlayıcılara ve diğerlerine güvenli ödeme uygulamaları geliştirme konusunda yardımcı olmaya yönelik, PCI SSC (PCI Güvenlik Standardı Konseyi) tarafından yönetilen bir programdır.

ISO 9001

ISO 9001 güçlü müşteri odağı, üst yönetimin motivasyonu ve etkileri, süreç yaklaşımı ve sürekli iyileştirme dahil bir dizi kalite yönetim ilkelerine dayalı bir kalite sistemine yönelik kriterleri belirler.

ISO 14001

ISO 14001 çevre üzerindeki etkilerin ölçülüp iyileştirebilmesi için şirket veya kuruluşlara yönelik bir çerçeve çizen bir çevre yönetim sistemi kriterlerini belirler.

ISO 27001

ISO 27001, organizasyon bağlamında bir bilgi güvenliği yönetimi sistemi kurma, uygulama, bakımını yapma ve sürekli iyileştirmenin gerekliliklerini belirtir. Ayrıca organizasyonun ihtiyaçlarına uygun bilgi güvenliği riskleri değerlendirmesi ve yönetimi için gereklilikler içerir.

Kredi derecelendirmesi

24 Solutions, Bisnode’un birçok farklı karar kurallarına dayanan kredi değerlendirme sistemine göre kredi verilmeye layık olarak değelendirilmiştir. Bu kredi derecelendirilmesi günlük olarak güncellenmekte, ve her zaman güncel derecelendirme ve tarihi içermektedir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.