Dünya genelindeki kuruluşlar faaliyet göstermek için bir IT Altyapısına ihtiyaç duyar. Ancak, altyapıya sahip olmak tek başına yeterli değildir. Bir şirketin başarılı olabilmesi için yüksek ulaşılabilirliğe, doğru kapasiteye ve birinci sınıf güvenliğe ihtiyacı vardır.

24 Solutions, kendi kendini koruyan bir yapıda işleyen son teknoloji veri merkezlerimiz yoluyla IaaS (Hizmet olarak Altyapı) sunarak yüksek ulaşılabilirlik ve güvenlik sağlar. Veri merkezleri yüksek kapasiteli iletişim kullanarak bağlanır ve her bir müşteriye en yüksek ulaşılabilirlik düzeyini sunan ideal ortamı sağlar.

24 Solutions, müşteri ihtiyaçları ve standartlaştırılmış hizmetler doğrultusunda müşterilere özel IaaS çözümleri sunar. Güvenlik tabanımız benzer altyapı hizmetlerinden önemli ölçüde daha yüksektir. 24 Solutions’ta ağ ortamınız IT altyapımızı kullanmaya başladığınız günden itibaren güvendedir. Güvenliği yüksek, esnek ve ulaşılabilir bir bulut platformu sunmak için altyapınızı ölçeklendirebiliriz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.