Dünyamız giderek daha bağlantılı bir hale geldikçe ve İnternet kullanımı günlük hayatımızda daha fazla yer kaplamaya başladıkça, kullandığımız ağlar ve bunların güvenliği de daha önemli bir hale gelmektedir.

24 Solutions müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılandırılan ağ hizmetleri sunar. Ağ hizmeti seçeneklerimiz üç öncelik dikkate alınarak oluşturulmuştur: güvenlik, ulaşılabilirlik ve destek. Sunduğumuz ağ hizmetleri, destek ekibimiz tarafından tam yönetimlidir ve hizmet masamız her zaman ulaşılabilirdir.

Ağ İnternet hizmetimiz, farklı İnternet hizmeti sağlayıcılarından çoklu yedek İnternet bağlantıları yoluyla yüksek ulaşılabilirliğe sahiptir. Bir kesintinin oluşması halinde bağlantılar arasında otomatik devir gerçekleşir. Ağ hizmeti seçeneklerimiz güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla ağ Güvenlik Duvarı, VLAN, VPN Tüneli ve Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) gibi koruyucu önlemlerle birlikte sunulur.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.