Son yıllarda DDoS (dağıtık hizmet aksatma) saldırıları dünya genelinde büyük artış göstermekte ve ilerleyen teknolojik buluşlarla etkileri korkutucu boyutlara ulaşmaktadır. DDoS ve DoS saldırıları etkili, ucuz ve nispeten kolay olmaları sebebiyle “black hat” olarak adlandırılan bilgisayar korsanlarının favorisi haline gelmiştir.

Gerek büyük gerekse de küçük kuruluşlar her gün bu saldırıların hedefi haline gelme riskiyle karşı karşıyadır ve genellikle de bu saldırılara karşı yeterince korunmamaktadırlar. Şirket ve son kullanıcıları internet tabanlı ve bulut tabanlı iş modellerini daha fazla kullanmaya başladıkça saldırıya maruz kalma olasılıkları da artmaktadır. Kuruluşunuzu etkili bir şekilde korumak ve faaliyette kalmasını sağlamak için özel uzmanlık gerekir.

Gelişmiş (D)DoS koruma sistemimiz, hizmetlerinizi aksatmadan saldırıların önceden tespit edilmesini ve önlenmesini garanti eder. Müşterilerimizin ortamını 7/24 izleyen hizmet masamız ve teknik güvenlik uzmanlarımız ile mevcut en iyi DDoS koruma çözümlerinden birini sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.