Depolama, altyapı hizmetlerimizin belkemiğidir. Veritabanları ve uygulamaları zaman içinde gelişir ve nihayetinde daha fazla depolama kapasitesine ihtiyaç duyar.

24 Solutions, bulut sunucularda barındırılan uygulamalar için ihtiyacınız olduğunda güvenilir ve yüksek performanslı depolama imkanı tanır. En çok kaynağa ihtiyaç duyan uygulama ve veritabanları dahi altyapımızda sorunsuz çalışır. Böylece son kullanıcılar tutarlı performans için uygulamanıza her zaman güvenebilir.

24 Solutions, depolama çözümünü performans, kapasite ve maliyet taleplerini doğrultusunda kişiselleştirebilir. Ürünlerimiz sadece SSD tabanlı sistemlerden sunulan maksimum performanslı depolamadan daha düşük depolama kademelerine uzanır.

Fiziksel depolama imkanı eklemek veya kendi başınıza daha büyük bir sunucu yükseltmesi almak kapasite sorunlarını çözme açısından verimsiz ve maliyetli olabilir. 24 Solutions’ın tam yedekli depolama çözümleri müşterilerimizin herhangi bir platformda sunucu ve veri merkezleri arasında veri ve bilgi paylaşımına olanak tanıyabilir. Ölçeğinden bağımsız olarak platformunuzda ve uygulamalarınızda stabilite ve hız sağlayabiliriz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.