Bulut, son zamanlarda çok popüler bir sözcük haline geldi ve bunun haklı sebepleri var. Uygulamaları bulut üzerinden sanal sunucularda çalıştırmak IT maliyetlerini en aza indirme konusunda etkili bir çözüm sunmasının yanı sıra güvenliği yüksek bir platform da sağlayabilir.

24 Solutions’ın özel bulut çözümleri özel donanımlar üzerinde sanal sunucularla oluşturulmaktadır. Son teknolojiye dayanan altyapımızla büyük bir kaynak tabanından faydalanırken, aynı zamanda proaktif IT yönetiminden de yararlanabilirsiniz. Bulut hizmetlerimiz size daha fazla ulaşılabilirlik ve güvenliğin yanı sıra verileriniz üzerinde de tam kontrol sağlar.

24 Solutions, optimize düzeyde güvenli sunucular sunabileceğimiz birinci sınıf bir altyapıya sahiptir. Bulut-tabanlı ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla belirlenmiş vCPU ve vRAM kapasitesi olan sanal sunucu varlığı sunabilir ve uygulama ve/veya veritabanı lisansınızın gerektirmesi halinde fiziksel sunucular da sağlayabiliriz. Sizin için IT yönetimi ve sorumluluğunu üstlenebileceğimiz bu tür sunucuların yanında müşterilerin operasyondan sorumlu olduğu yönetimsiz sunucular da sunuyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.