Güvenlik tüm şirketlerin temelidir ve her zaman ilk öncelik olmalıdır. Şirketiniz güvenli değilse, saldırılara, gelir kaybına ve müşteri kaybına açıksınız demektir.

24 Solutions oldukça güvenli ve ulaşılabilirliği yüksek merkezi bir altyapıya sahiptir. Bu da en güvenli operasyon ortamını sunabileceğimiz anlamına gelir. Aynı zamanda müşterilerimizin sunucuları ve ağ ortamlarının güvenliğini test eden hizmetler de sunarız. Sisteminizdeki potansiyel güvenlik açıklarını bulabilir ve bu sorunları ortadan kaldıran daha güvenli bir ortam oluşturmanız için sizinle birlikte çalışabiliriz.

24 Solutions ağ güvenliği konusunda her zaman proaktif davranır. Sistemlerimizi sürekli olarak güncelleriz, çünkü güvenlik sadece bir ürün değil, devam eden bir süreçtir. (D)DoS saldırıları, SQL ekleme ve siteler arası komut dizileri dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sanal tehditlere karşı koruma sağlayan güvenlik hizmetleri sunabiliriz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.