Güvenlik açığı olan bir ortama sahip olmaktan daha tehlikeli bir şey varsa, o da güvenlik açığının farkında olmamaktır. Etkili bir güvenlik açığı taraması, tehditler tarafından bulunmadan önce etki alanınızdaki güvenlik risklerini tespit edebilir.

24 Solutions, potansiyel güvenlik açıklarını bulmalarına yardımcı olmak amacıyla müşterilerimize Güvenlik Açığı taramaları sunar. Sunuculara yönelik tarama hizmetlerimizle proaktif bir güvenlik yaklaşımı uygulayarak müşterilerimizin sistemlerinde bizim çözebileceğimiz sorunları ve açıklardan yararlanan yazılımları bulmasına yardımcı oluruz. Güvenlik ihlalleri gelir kaybına, kötü niyete ve hatta kişisel veri hırsızlığına yol açabilir. 24 Solutions, başkalarından önce güvenlik açıklarınızla ilgilenebilir.

Güvenlik Açığı Taramaları müşterimizin takdirine bağlıdır ve tek seferlik veya düzenli hizmet olarak sunulabilir. Müşteri taramamız sonucunda ortaya çıkan potansiyel güvenlik açıkları konusunda memnun kalmazsa, güvenliği artırmaya yardımcı bir dizi hizmet sunarız.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.