Uygulamalı beyaz şapkalı hacker eğitimi

Siber güvenlik, bugün ulusal ve uluslararası alanda, en önemli tehlike haline gelmiş, uluslararası örgütler ve devletlerin, en fazla yatırım yaptığı alan olma özelliğini kazanmıştır. Son dönemde gerçekleştirilen siber saldırılar, bugün birçok ülkenin ekonomik alanda kayıp yaşamasına sebep olmakla kalmayıp, kamu kurum ve kuruluşlarının siber uzaydaki varlıklarını tehlikeye sokmakta, çalışmasını engellemekte ve hatta kritik bilgilerin ele geçirilmesini sağlamaktadır.

Beyaz şapkalı hacker, siber uzaydaki bu tehlikelere karşı mücadele edebilecek, hedef sistemlerdeki zafiyetleri tespit edip bunları kapatabilecek kişilerdir. Beyaz şapkalı hacker, hedef sisteme sızmaya çalışan bir hacker gibi düşünebilen ve aynı araçları kullanabilen, profesyonel kişilerdir. Ancak güvenlikle ilgili yaptığı çalışmaları yasal zeminde, görev aldığı kurumun onayı dahilinde, etik çerçevede gerçekleştirmektedir. Siber Güvenlik Uzmanı Eğitimi ile siz de profesyonel bir beyaz şapkalı hacker olabilir, siber güvenlik alanındaki uzman kadrolarda yer alabilirsiniz.

Kimler Katılmalı

Beyaz Şapkalı Hacker Eğitimi; bilişim personeli, denetçiler, güvenlik uzmanları, web sitesi yöneticileri ve ağ altyapı bütünlüğü konusunda çalışmalar yapan/yapmak isteyen herkes için önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

Hemen ulaşın, siber güvenlik uzmanı olmanıza yardımcı olalım.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.