Siber güvenlik uzmanı olmak için ilk adım

Bilginin kağıt yerine siber uzayda saklanmasıyla birlikte, siber güvenlikl konusu da önem kazanmaya başladı. Siber güvenlik uzmanı olmak için ilk adımı, siber güvenliğe giriş eğitimiyle atabilirsiniz. Son yıllarda artan siber saldırılar sonucu birçok kişi, kurum ve kuruluş ile birlikte devletlerin önemli sistemleri zarar görmüş, hassas veriler ele geçirilmiştir.

Gerek özel sektör, gerekse de kamu kurumlarının siber uzaydaki güvenliğinin sağlanabilmesi için siber güvenlik uzmanlarına ihtiyaç her geçen gün daha da hızla artmaktadır. Siber Güvenliğe Giriş eğitimi; işletim sistemleri topolojisi, Linux yönetimi, algoritma ve programlama, veritabanı yönetimi ile şifreleme, güvenlik protokolleri, sistem güvenliği ve ağ güvenliği gibi siber güvenlik içinde bulunan konuları kapsamaktadır.

Kimler Katılmalı

Siber Güvenliğe Giriş eğitimi bilişim personeli, denetçiler, web sitesi yöneticileri, ağ yöneticileri, sistem yöneticileri, güvenlik danışmanları ve ağ altyapı bütünlüğü konusunda çalışmalar yapan/yapmak isteyenler ile “siber güvenlik” sektörüne girmek isteyen herkes için önemli ölçüde yarar sağlamaktadır.

Hemen ulaşın, siber güvenlik uzmanı olma yolunda size yardımcı olalım.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.