Bir şirketin gücü müşteri hizmetinden gelir. Hepimiz hayatımızda bekleyerek çok fazla zaman kaybediyoruz. Bizler müşterilerimizin değeri ve saygılı davranılmayı hak ettiğine inanıyoruz.

24 Solutions’ta müşteri hizmeti en önemli önceliklerden biridir. Müşterilerimizin kendilerini değerli hissetmelerini isteriz. Bunun için de 7/24 kullanılabilen destek hizmetimiz ve müşterilerimizle sürekli irtibatta olan özel Hizmet Müdürlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, ideal bir IT Hizmet Yönetimi sistemi sağlamak için ITIL Süreçlerinden yararlanırız. Gece ve gündüz destek ekibimiz tek bir çağrıyla yardımınıza hazırdır.

Müşteri hizmeti yaklaşımımız proaktiftir. Teknik ekibimiz altyapımızı, operasyonlarımızı ve güvenlik hizmetlerimizi güncel, düzeltilmiş ve her zaman en yüksek performansta tutmak için 24 saat çalışır. Nadiren sorunla karşılaşılmasını sağlamak için kaliteli hizmet sunarız, ancak bir sorun çıkması halinde de her zaman yardıma hazırız.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.