Tüm hizmetlerde iletişim kurabilmek çok önemlidir. Soru veya sorunlarınız varsa, yanıtları hızlı bir şekilde alabilmelisiniz. Müşteri olarak hizmetlerle birlikte sunulan alakayı da hak ediyorsunuz.

24 Solutions’ta müşterilerimizin ilk irtibat noktası Hizmet Masası’dır. Hizmet Masası, IT sistem ortamınızın her zaman en iyi performansı göstermesini sağlamak amacıyla ITIL süreçlerini kullanarak soru veya sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözüme ulaştırmaya çalışır. Olayları takip ederek belgelememize ve daha sonrasında da verimli ve düzenli bir şekilde çözümlememize olanak tanıyan gelişmiş bir vaka yönetim sistemimiz vardır. Bu sistem müşterilerimize de aktif vakaları takip imkanı sağlar.

Müşteri hizmeti 24 Solutions için bir önceliktir ve Hizmet Masamız müşterilerimizin karşılaşabileceği sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. Destek ekibimiz gece gündüz yardıma hazırdır ve ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için her zaman görevli çalışanları vardır.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.