Hizmet yönetimi müşteri hizmetinin kilit bir bileşenidir. Tek tek vakaların yönetimi ve çözümüne yönelik optimal bir sisteme sahip olmak hızlı ve verimli destek için şarttır.

24 Solutions olayları ve talepleri takip ederek belgelememize ve daha sonrasında da verimli ve düzenli bir şekilde ele almamıza olanak tanıyan gelişmiş bir vaka yönetim sistemine sahiptir. Bu sistem müşterilerimize de aktif talepleri takip imkanı sağlar. Destek çalışanlarımız IT sistem ortamınızın her zaman en iyi performansı göstermesini sağlamak amacıyla ITIL süreçlerini kullanarak talepleri hızlı bir şekilde ele almaya çalışır.

24 Solutions’da her şeyingerektiği gibi işlemesini sağlamak ve müşterilerimizin ve son kullanıcılarının sorunsuz ve aksaksız operasyonlara sahip olması için sürekli çalışmalar planlamak amacıyla müşterilerimizle devamlı irtibatta olan Hizmet Müdürleri vardır.

Tüm eylemlerin takip edilebilmesi ve yapılandırılmış bir şekilde ele alınabilmesi için tüm talepler sistemimizde kaydedilir. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti ve alakayı sunmaya çalışırız. Hizmet yönetimi sürekli bir süreçtir ve her zaman potansiyel sorunları daha ortaya çıkmadan önce proaktif olarak çözmeye çalışırız.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.