Operasyon yönetimi bir şirketin performansının ayrılmaz parçasıdır. Sadece yüksek kapasiteli bir altyapıya sahip olmak yetmez, sistemlerinizin 24 saat boyunca sürekli güncellendiğinden ve çalıştığından emin olmalısınız.

24 Solutions sunduğumuz altyapı ve hizmetleri yönetmeye yönelik operasyonel hizmetler sunar. Teknik uzmanlarımız şirketinizin her zaman mümkün olan en verimli şekilde işlemesi için sistemlerimizden ve prosedürlerimizden yararlanır. Operasyonel platformunuzun 24 saat çalışmasını sağlayabilir ve yazılımınızı sürekli değişen teknoloji doğrultusunda güncel tutabiliriz. Uzmanlarımız sisteminizin her zaman optimal düzeyde performans göstermesini sağlayacaktır.

24 Solutions müşterilerine birçok tanımlanmış IT Operasyon Hizmeti sunar. Hizmetinizin durumunu proaktif olarak izleyebilir, düzenli olarak kritik düzeltme ekleri uygulayabilir ve yardıma ihtiyaç duyduğunuzda çağrı üzerine destek sunabiliriz. Operasyonlar konusunda proaktif bir yaklaşım benimseriz ve sorunlar daha meydana gelmeden sorunlar üzerinde çalışmaya başlayarak tüm müşterilerimize operasyon yönetimi ve sürekli güvenlik sağlarız.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.