Operasyon Yönetimi için çalışanlara, kaynaklara ve uzmanlığa ihtiyaç vardır. Düzeltme eki uygulama, güncelleme, sorun giderme, bakım ve performans optimizasyonu işlemlerini şirket içinde yapmak çok zahmetli ve masraflı olabilir.

24 Solutions İşletim Sisteminizin yönetimini üstlenerek yukarıdaki işlerin hepsini yerine getirebilir. Kurulumdan performans optimizasyonuna kadar her şeyle ilgilenerek işletim sisteminizi her zaman takip ederiz. Yetenekli IT sistem idarecilerimiz, proaktif İşletim Sistemi Yönetimi yaklaşımımızla platformunuzun her zaman en iyi performansı göstermesini sağlar.

24 Solutions kapsamındaki teknik uzmanlarımız İşletim Sisteminizin işlevselliğini, performansını ve hatta güvenliğini artırır. Windows, Linux, Red Hat, Debian ve CentOS gibi işletim sistemleri için ihtiyacınız olan uzmanlığı size sunabiliriz. 24 Solutions, en son güncellemeler ve düzeltme ekleriyle İşletim Sisteminizin her zaman en iyi performansı sergilemesini sağlar.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.