Log kaydı büyük sektörlerin bazılarında çok önemli bir güvenlik bileşenidir. Loglarınızı düzenleyebilmek, içinde arama yapabilmek ve düzenli raporlar alabilmek pek çok şirket için gerekli bir önlemdir.

24 Solutions, müşteri uygulamasına özel günlükleri bir log kayıt sistemine toplayan ve 24 Solutions altyapı ve hizmetlerinin tüm log yönetim ihtiyaçlarını karşılayan özel, kişiselleştirilmiş bir log yönetim sistemi olan ULMS (Bütünleşik Log Yönetim Sistemi)’ni kullanır. ULMS günlük kayıt sistemi uygulama günlüklerini, güvenlik açısından değerlendirebileceğimiz aranabilir ve raporlanabilir bir formatta dizinlememize ve kaydetmemize olanak tanır.

Loglar, müşteri gerekliliklerine göre saklanır, böylece sektörler genelinde en yüksek güvenlik düzeyi standartlarına uymaları sağlanır. Sistemimiz, günlük verilerinin uzun süreli saklanması, analizi ve raporlanmasının yanı sıra gerçek zamanlı izleme, bildirimler ve konsol görünümleri sunabilen bir SIEM (Güvenlik Bilgileri ve Olay Yönetimi) sistemidir. Log yönetiminizi 24 Solutions’a bırakarak, hizmetlerinizin izlendiğinden ve uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.