Bazıları için yedeklemeler bir güvenlik standardı ve yönetmeliktir. Diğerler içinse sadece iyi bir uygulama. Her iki şekilde de verilerinizi yedekleyebilecek ve geri yükleyebilecek güvenilir bir hizmet kuruluşların işine yarayacaktır.

24 Solutions, verilerinizi saklamak ve sizi donanım, yazılım hataları veya veri ve yapılandırma kaybına sebep olabilecek diğer hatalara karşı korumak için yedekleme hizmetleri sunar. Böyle bir hatanın oluşması halinde kritik işlevlerinizi ve sistem verilerinizi geri yükleyebilecek şekilde ortamınızın kopyalarını otomatik olarak oluşturabiliriz.

24 Solutions ortamınızın aksaklık süresini minimize edecek yedekleme ve geri yükleme hizmetleri sunarak veri kaybının kuruluşunuzda yaratabileceği olumsuz etkileri sınırlandırabilir. Sunduğumuz yedekleme ve geri yükleme hizmetleri veri ve işlevlerinizi son kullanıcı hizmetlerinize veya müşteri deneyiminize müdahale etmeden geri yükler.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.