24 Solutions güvenliğe büyük önemle odaklanan bir Bilişim Teknolojisi Hizmetleri şirketidir. Bir dizi farklı sektörde en yüksek düzeyde güvenliği ele almak için gereken onaylara sahibiz. Genel güvenlik standartları ve düzenlemelerinin ötesine geçen Bilişim Teknolojisi güvenliği sunmaktayız. 24 Solutions, verilerini güvende tutmak isteyen şirketlere, uyumu sağlamak için ihtiyaç duydukları hizmetler ve altyapıyı sağlayabilir.

24 Solutions, PA-QSA onaylıdır; bunun anlamı, ödeme uygulamalarına dair PA DSS değerlendirmelerini yerine getirebilecek olmamızdır. Ayrıca, şirketimiz denetimleri tamamlama konusunda onaylanmış olan PCI QSA şirketi olma ve PCI DSS ortamı sağlamak için gereken altyapı ve hizmetlere sahip olma özelliklerinin benzersiz bileşimini sunar.

Gerek PCI DSS, gerekse PA DSS alanında %100 uyum ve onaya ulaşmanız için gereken tüm hizmetleri tek noktadan alabileceğiniz ortağınız biz olalım.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.