Web uygulaması güvenlik duvarı ile maksimum koruma

24 Solutions, kuruluşunuzdaki IT ortamının güvenliğini sağlamaya yönelik olarak birçok güvenlik önlemi kurabilir. Bunlardan biri de Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF)’tır. Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, web trafiğini analiz eder ve SQL ekleme, siteler arası komut dizisi, parametre veya URL tahrifi, oturum ele geçirme gibi saldırıları ve arabellek aşımlarını engelleyebilir.

Web uygulamalarınız birinci sınıf WAF ile güvende

WAF, Yetkisiz Erişim Önleme Sistemi (IPS)’in engelleyemediği tehditlere karşı ek koruma sağlar. Sadece web uygulamalarında meydana geldiği bilinen saldırıları engellemekle kalmayıp, yeni, bilinmeyen saldırı türlerini de tespit edip önleyebilen birinci sınıf bir WAF sunuyoruz. Gelen ve giden tüm paketler için trafiği ve talepleri izleyerek WAF, bir normal aktivite temeli oluşturur ve ardından trafikteki olağandışı paternleri izleyebilir ve bilinmeyen saldırılara karşı koruma sağlayabilir.

Güçlü Yük Dengeleyici ile üstün performans

Web Uygulaması Güvenlik Duvarımız her zaman SSL hızlandırmasıyla birlikte donanım-tabanlı bir yük dengeleme hizmeti olan Yük Dengeleyicimiz (Load Balancer) ile birlikte çalışır. WAF yük devrini de desteklemek zorundadır, bu nedenle hizmet aksaklıklarını önlemek amacıyla yük dengeleyicilerle birlikte çalışır. Böylece korunan uygulamalarınız için her zaman en yüksek kullanılabilirliği sunabiliriz. Her ikisi de PCI ortamının güvenliğini sağlamak için kritik öneme sahiptir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.