24 Solutions, sertifikalı bir PCI QSA (Ödeme Kartı Sektörü Onaylı Güvenlik Değerlendiricisi) şirketi olmaktan gurur duymaktadır. PCI QSA şirketleri, çalışanları PCI Veri Güvenliği Standardı’na uyumu değerlendirme sertifikasına sahip şirketlerdir. Bizim bünyemizde de PCI DSS uyumu konusunda kapsamlı bilgi ve deneyime sahip PCI QSA Güvenlik Uzmanları bulunmaktadır.

24 Solutions, müşterilerinin güvenlik sistemlerinin PCI ile uyumlu olmasını garantileyen altyapı ve hizmetler sunabilir. PCI QSA Güvenlik Uzmanlarımız, müşterilerimizin IT ortamlarını sürekli değişen sektör standartlarıyla değerlendirebilir. 24 Solutions sadece müşterilerinin PCI DSS sertifikasına sahip olmasına yardımcı olmaz, hizmetlerinin ömrü boyunca uyumlu kalmaları için gerekli güvenlik çözümlerini de sunabilir.

24 Solutions uyumu sağlamaya yönelik altyapı ve barındırma hizmetlerini QSA denetim hizmetimizle birlikte sunmanın yanında, bu hizmetleri ayrı olarak da sunmaktadır. İstediğiniz sadece uyumunuzun bir PCI QSA şirketi tarafından değerlendirilmesi ise, 24 Solutions bağımsız bir hizmet olarak bunu makul ücret karşılığında ve verimli olarak sunabilir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.