Güvenlik Açığı Analizi, şirketlerin mevcut durumlarından gelecekte istedikleri duruma geçmek için hangi adımları atmaları gerektiğini belirlemek için kullandığı yaygın bir tekniktir. 24 Solutions, ortam güvenliğinizle ilgili olarak kapsamlı bir eksiklik değerlendirmesi sunabilir.

24 Solutions PCI DSS güvenlik Açığı Analizi, müşterinin güvenlik standartlarına uyumunu analiz ederek üzerinde çalışılması gereken alanları belirler ve PCI DSS’ye uyum için ne gibi değişiklikler veya adımlar gerektiğine dair bilgilendirme sunar. Güvenlik Açığı Analizimiz, şirket içi PCI QSA’larımız tarafından uyumunuzun kapsamlı ve nesnel bir şekilde incelenmesidir. Gerçekleştirdiğimiz analizle PCI DSS uyumuyla ilgili karmaşıklıkları, karışıklıkları ve maliyetleri azaltabiliriz.

PCI uyumu, bir kart sahibi verilerinin ele geçirilmesi halinde milyonlara mal olabilen saldırılardan kaynaklanan hasarları önlemeye yardımcı olabilir. Güvenlik Açığı Analizi yoluyla, PCI DSS dünyasında ve müşteri verilerinin güvenli hale getirilmesi alanındaki güvenlik uzmanlığımız sayesinde şirketinize rekabet üstünlüğü sunabiliriz. Ayrıca, bir “Safe Harbor”, kuruluşun ihlal öncesinde ve sırasında PCI DSS ile tam uyumlu olmasını gerektirmektedir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.