Sertifikalı bir PCI QSA (Ödeme Kartı Sektörü Onaylı Güvenlik Değerlendiricisi) şirketi olarak 24 Solutions, güvenlik ortamınızda PCI uyumuna yönelik bir denetim gerçekleştirebilir. PCI DSS uyumu konusunda geniş çalışma deneyimine sahip olan QSA’larımız güvenliğinizi PCI Veri Güvenliği Standardı’yla karşılaştırarak değerlendirecektir.

Denetim süreci boyunca QSA’larımızdan biri müşterinin PCI DSS uyumunu doğrulayan bir Uyum Raporu (ROC) doldurur. PCI güvenlik standartları sürekli olarak değişmektedir, ancak alanında kapsamlı bilgilere sahip QSA güvenlik uzmanlarımız IT ortamlarınızı en son gereklilikler doğrultusunda denetleyebilir.

24 Solutions, PCI deneti hizmetlerini ayrı bir hizmet olarak sunmasının yanı sıra, güvenlik alanındaki uzmanlığımız yoluyla %100 uyumu yakalayabilmenize yardımcı olmak amacıyla denetim hizmetlerini güvenli barındırma hizmetleriyle birlikte de sunabilir. 24 Solutions, verimli ve sorunsuz bir denetim süreci sağlamak için bu benzersiz hizmet bileşimini sunar.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.