Şirketler için en büyük risklerden biri de potansiyel güvenlik sorunlarından bihaber olmaktır. Etkili bir sızma testi sayesinde sorunları bir tehdit ile gündeme gelmeden önce fark edebilirsiniz.

24 Solutions, sunucu ve dış hizmetleri altyapı açısından güvenlik açıklarına karşı test etmek amacıyla Sızma Testlerini QSA hizmeti olarak sunar. Sızma Testleri, kötü niyetli bir saldırganın hedef PCI ortamının ne kadar derinine sızabileceğini (PCI DSS uyumunda kritik bir adımdır) belirlemek için gerçekçi bir sanal saldırı eylemi simülasyonu ile yapılır.

Müşterinin sistemindeki potansiyel sorunları belirlemek amacıyla Sızma Testi sırasında uzman QSA’larımız korumalı ortama girmek için gerçek bir saldırganın kullanacağı bazı ileri teknikleri kullanır. Bu testler sayesinde müşteri, PCI DSS çerçevesinde güvenlik açıklarını daha iyi anlayabilir ve 24 Solutions, bu tür saldırılara karşı daha iyi bir güvenliğin tasarlanmasına yönelik bir çözüm geliştirmeye yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.