24 Solutions’ın Kimlik Doğrulama Hizmeti, kullanıcı veritabanınızı yönetmek için mükemmel bir çözümdür. Bu hizmet, kimlik bilgilerini PCI uyumlu bulutumuzda saklar. Bir karma algoritma fonksiyonu ve HSM donanım anahtarlarıyla salt şifreleme kullanarak, veri sızıntısı olması durumunda şifrelenmiş veritabanının başka amaçlar için değersiz olmasını sağlar. Karma algoritma fonksiyonu, verileri dönüştürür ve verilerin temsilini sağlar. Ayrıca salt şifreleme ile şifreye rastgele bir ekleme yapılarak doğru parolanın bulunmasını neredeyse imkansız hale getirir. Parolalar sadece sağlamayı oluşturduğundan ve veritabanında açıkça bulunmadığından, bir güvenlik ihlali durumunda değersiz olacaktır.

Kimlik Doğrulama HizmetiKimlik Doğrulama Hizmeti, 24 Solutions’ın PCI DSS sertifikalı altyapısındaki özel donanımında sanal sunucular üzerinden sağlanan birçok bulut hizmetinden biridir. Herhangi bir veri alınamaz ve kullanıcıları doğrulamak, güncellemek ve silmek için istek yapılır. En düşük yetki ilkesine uyduğumuz için, hassas bilgileriniz daima korunur ve tam olarak hangi verilere ne zaman erişim sağlandığı bilgilerine ulaşılabilir.

Kimlik Doğrulama Hizmeti ile büyük donanım yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Hizmetin teknik entegrasyonu, web servisi adı verilen sadece az sayıda API isteği gerektirir ve mevcut yapıların herhangi bir şekilde yeniden kurulmasına ihtiyaç duymaz. Sadece kaydedilen kullanıcı sayısı doğrultusunda bir ödeme yaparsanız ve bu, donanım ve bakım maliyetlerine oranla çok düşüktür. İşiniz büyüdüğünde ve veri miktarı arttığında bile, bir yatırım ihtiyacına gerek duyulmaz.

24 Solutions’ın Kimlik Doğrulama Hizmeti ile kullanıcı veritabanınızdaki verilerin sorumluluğunu üstlenelim ve sistemlerinizden kullanıcı adı/şifreyi kaldırarak, yeni Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne (European Union General Data Protection Regulation – GDPR) uymanıza yardımcı olalım.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.