24 Solutions’ın Profil Hizmeti, işinizin bir parçası olarak kullanıcı profil verilerini saklama ve bu verileri kendi sistemlerinizde depoladığınızda ortaya çıkacak risklerden kaçınma ihtiyacınız için mükemmel bir çözümdür. Son kullanıcılarınız farkı anlamayacaktır. Kullanıcılar, kişisel bilgilerini girer ve ardındaki tüm gereksinimleri biz hallederiz. Siz, asla güvenlik tehdidi oluşturan verilerin sorumluluğunu üstlenmezsiniz. Kimlik numarası, adres, telefon numarası, doğum tarihi ve isim gibi hassas bilgiler sistemlerinizden kaldırılır ve kendine özgü bir değeri olmayan, deşifre edilemez bir simge ile değiştirilir. Değerli veriler, PCI DSS sertifikalı altyapımızda saklanır. Bir güvenlik ihlali durumunda, sisteminizde ele geçirilebilecek herhangi bir gizli bilgi bulunmaz. Gerçekten bu kadar basit!

Profil HizmetiProfil Hizmeti ile en yüksek düzeydeki uyum standartlarına uygun bir altyapı sağladığımız için, büyük donanım yatırımlarına ihtiyaç duymadan sadece kaydettiğiniz bilgiler doğrultusunda bir ödeme yaparsınız. Bu da, donanım ve bakım maliyetlerine oranla çok düşüktür. Bu hizmetin teknik entegrasyonu, web servisi adı verilen az sayıda API isteği gerektirir. Entegrasyonun, mevcut sisteminiz üzerindeki etkisi minimumdur. Ayrıca kişisel verilerin yönetilmesi ve saklanmasıyla ilgili yeni Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne (European Union General Data Protection Regulation – GDPR) uymanıza da yardımcı olur.

Profil Hizmeti, en gelişmiş güvenlik uygulamalarını sunarken veri sızıntısı riskini en aza indiren ve 24 Solutions’ın PCI DSS sertifikalı altyapısındaki özel donanımlar üzerine kurulu sanal sunucularla oluşturulan Uyumlu Bulut’un bir parçasıdır. En düşük yetki ilkesine uyduğumuz için, hassas bilgileriniz daima korunur ve tam olarak hangi verilere ne zaman erişim sağlandığı bilgilerine ulaşılabilir.

24 Solutions’ın Profil Hizmeti, güvenlik ve ceza riski oluşturan tüm hassas verilerin sorumluluğunu sizin için üstlensin!

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.