24 Solutions İskandinavya’nın en güvenli bulut sağlayıcısıdır. Uzmanlık alanımız Bulut ve HibritIT sistemleriningüvenliği ve ulaşılabilirliğidir. Çözümlerimiz müşterilerimizin verilerini kendi veri merkezlerimiz veya bulut üzerinde her zaman saklama, koruma ve yönetme imkanı sağlamaktadır. 24 Solutions, son teknoloji PCI DSS sertifikalı bir platforma ve en yüksek güvenlik özellikleriyle öne çıkan bir altyapıya sahiptir.

24 Solutions her yıl milyonlarca işleme koruma ve destek sağlar. Müşterilerimiz arasında ödeme, finansal teknoloji, lojistik, ulaşım ve ilaç sektörlerinden İsveç’in en büyük şirketleri yer almaktadır. Kendi işlerine odaklanabilmek için IT operasyonlarının sürekliliği ve verilerinin güvenliği konusunda bize güvenirler.

Şirket Tarihi

24 Solutions 2001 yılında kuruldu. Şirkette odaklandığımız ilk alan bugün de hala sürdürdüğümüz ulaşılabilirliği yüksek ve güvenli depolama çözümleriydi. 24 Solutions, tam kapsamlı, ulaşılabilirliği yüksek bir disk depolama çözümü için donanım, yazılım, danışmanlık ve yedekleme desteği sunarak başladı. 24 Solutions ilk faaliyete geçtiğinde hedef pazarımız finans sektörüydü. Çok geçmeden İsveç’teki en büyük beş bankaya sürekli IT desteği sağlar hale geldik.

Birkaç yıl sonra en iyi uygulamalara dayalı, güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla veri merkezlerini 24 Solutions’ın kurmasını isteyen müşterilerin sayısı arttı. Müşterilerimize kulak verdik ve daha maliyet etkin ve daha etkili bir çözüm sunan veritabanları oluşturduk.

24 Solutions kısa zamanda kapasite sınırlarını zorlayınca, birbiri için operasyonel yedek görevi gören iki yeni, tam yedekli veri merkezi açtık. 2010 yılında İsveç’te ortamıyla için PCI DSS sertifikasyonu alan ilk şirket olduk. Bu sertifikasyon sayesinde çevrimiçi işlemlerle ilgili olarak kart sahibi verilerini kullanan müşterilerimizin uyum taleplerini de karşılayabildik.

2014 yılında 24 Solutions, İskandinavya’nın en güvenli ve güvenilir bulut sağlayıcısı olabilmek için şirketi sadece bulut hizmetlere odaklanacak şekilde yeniden yapılandırdı.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.