PCI DSS uyumlu olmanızı sağlıyoruz

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standart), kredi kartı verileriyle işlem yapan kuruluşlara yönelik bilgi güvenliği gerekliliklerinin tanımlandığı ve listelendiği bir standarttır. Kurumlar, PCI DSS gerekliliklerini karşılayarak sektörün en iyi güvenlik uygulamalarını hayata geçirirken uyumluluğu da sağlayabilirler.

PCI DSS standartlarına erişmenize ve sürdürmenize yardımcı oluyoruz

PCI DSS UyumlulukPCI DSS uyumu, yönetim ve teknik beceriler gerektiren bir süreçtir. PCI DSS standartları sürekli güncellenmekte ve değişmekte olduğundan, sertifikasyon da süreklilik arz eden eden bir süreçtir. PCI konseyi tarafından PCI DSS 1. Seviye Tedarikçisi olarak PCI DSS sertifikası vermeye yetkili 24 Solutions, PCI uyumluluğu ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sürdürmek için gerekli altyapı ve sürekli hizmetleri sağlamaktadır.

PCI DSS sertifikasına sahip olmanız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz

Hem PCI DSS sertifikalı bir teknoloji platformuna hem de bağımsız bir PCI QSA şirketi olarak sertifikasyona sahip olan 24 Solutions, PCI DSS uyumluluğu konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için uçtan uca benzersiz bir çözüm sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı tek elden yöneterek barındırma, güvenlik ve QSA hizmetlerimiz yoluyla %100 PCI DSS uyumluluğuna erişebilirsiniz. Belirli PCI DSS yönetmeliklerine uyma zorunluluğunuz olmasa bile, birinci sınıf güvenlik hizmetlerimiz ve altyapımızdan yararlanabilirsiniz.

Tüm firmalar için en uygun güvenlik

PCI DSS, kredi kartı ile işlem yapan firmalar için bir ihtiyaç; ancak diğer tüm ticari işletmeler için de iyi bir uygulamadır. PCI DSS uyumlu bir firma, IT operasyonları için en yüksek güvenliğe sahip olacaktır. Dolayısıyla PCI DSS uyumlu olmanızı gerektiren bir durum olmasa dahi en yüksek kaliteli güvenlik hizmetlerimiz ve altyapılarımızdan faydalanarak potansiyel güvenlik açıklarını, siber suçlular henüz kullanmaya fırsat bulmadan kapatabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ya da, farklı bir konuda yardımcı olabilir miyiz? Lütfen aşağıdaki formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.